Ocean Şurup
Portakal Aromalı


İçerik
Her ölçekte (5 ml);

EPA : 740 mg
DHA : 470 mg
Toplam Omega 3 : 1480 mg


Kullanım Yeri
Vücudumuzda sentezlenmeyen ve dışarıdan alınması gerekli olan Omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA, büyüme ve gelişme dönemindeki çocukların göz, beyin ve sinir sistemi gelişimine yardımcı olur. Esansiyel yağ asitlerinin artırılması için beslenmeye destek olarak kullanılır.

Ocean balık yağı, temiz ve derin su balıklarının avlanır avlanmaz işlenmesiyle, her partide IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilir. Böylece, GOED (Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve CRN (Beslenme Konseyi) standartlarına uygun olarak üretildiği tescillenir. Ağır metal ve diğer toksik maddelerden tamamen arındırılarak yüksek saflık sunar. Ocean Şurup (Portakal Aromalı), bu standartlar dahilinde ürün kalitesini garanti eder. Saflığı bağımsız kuruşlarca her partide tescil edilir.

A ve D vitamini içermez. Yaz – kış kullanıma uygundur.

Moleküler distilasyon ve yüksek deodorizasyondan geçirilerek balık tat ve kokusundan tamamen arındırılmış Ocean Şurup, doğal meyve aromasıyla benzersiz ve keyifli içim sunar.

Kullanım Şekli
Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı 1 ölçektir ( 5ml).

Ticari Takdim Şekli
150 ml’lik amber renkli cam şişelerde sunulmuştur.
 
GOED Üyesiyiz!
GOED, balık yağlarının analizlerinde yüksek standartlar belirleyen, EPA ve DHA’nın sağlık açısından faydaları konusunda tüketiciyi eğiten, Omega 3’lerle ilgili bilimsel çalışmaları yakından takip eden kuruluş.
  Ocean, IFOS Kalite Standartlarında!
IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) Omega 3 içerikli ürünleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi (CRN) standartlarına göre analiz edip, böylece Omega 3 içerikli ürünü saflık, güvenirlik, tazelik, içerik garantisi ve kalite standartları yönünden test eden bağımsız bir programdır. 
  © 2013 Ocean  |  Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.